Kenar Bantlama Makinesi
Ayzaband 3

AYZA MIZRAK Kenar bantlama makineleri mükemmel kullanıcı deneyimi ve yüksek kaliteli kenar bant yapıştırması ile ayrıcalıklı bir yere sahiptir. AYZABAND Serisi ekonomik seri olarak rekabetçi fiyatları ile müşterilerinin ilgisini çekmiş. Yenilikçi, Basit tasarım ile Kaliteli işçiliği ile de sektörde öncü ve takdir edilen bir yere sahiptir. Küçük ve Orta Ölçekli işletmeler için mükemmel bir iş ortağıdır.

  ÜRÜN KODU : Ayzaband 3

KATEGORİ : Marangoz Makinaları > Kenar Bantlama Makinesi

KENAR BANTLAMA MAKİNELERİ
Kenar Bantlama Makineleri, Ahşap kökenli panel kalınlığı 8 ila 50 mm.’ye kadar olan levha ürünlerin dik ve düz kenarlarının estetik, dayanım, fiziksel etkiler vb. sebepler ile kalınlığı 0.4 mm ila 3 mm arasında değişen PVC bant ile kaplanması işlemini gerçekleştiren makinalardır.
Dikdörtgen ve kare kesitli sıkıştırılmış yonga, çok tabakalı MDF, sunta, kontrplak, çıta gibi materyallerden yapılmış parçaları işlemek üzere tasarlanmıştır. Ağaçtan farklı malzemelerden yapılmış olan parçalar işlenemez. (Plastik, mermer, metalik malzemeler vb.) Yüksek hassasiyette bantlama ve güvenlik talimatlarına uygunluğu makinanın özelliklerini tamamlayıcı unsurlardır. Ürünler ünite sayılarına göre numaralandırılmıştır.


TEKNİK ÖZELLİKLERTEKNİK ÖZELLİKLER
Voltaj   380/400 V – 50/60 HzTutkal Isınma Süresi 15-20dk 
Akım                                             23 AFreze Motoru 2×0.45 kW 10.500 d/dk
Bant Kalınlığı   0,4-3 mmMakinenin Boyu2600 mm
İş Parçası Kalınlığı  8-45 mmÇalışma Yüksekliği880 mm
Çalışma Hızı10 m/dkEn880 mm
Güç 5 kWYükseklik1560 mm
Hava Basıncı 4-6 barAğırlık680 kg
Tutkal Haznesi Kapasitesi   4 lt
Ayzaband 3
Ayzaband 3

PDF dosyası bulunmamaktadır.

...

FİYAT TEKLİFİ AL

Öneri ve şikayetleriniz için formu doldurabilirsiniz.

TIKLAYIN