Hakkımızda

Tecrübeli kadromuz ile Ayza Mızrak olarak 1976 yılından beri, ahşap işleme makineleri uzmanlığındaki üretimimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Biz Kimiz

1976 yılında kurulan Ayza Mızrak, geçmişten gelen tecrübesiyle ahşap işleme makineleri üreticisi olarak Türkiye’nin önde gelen firması olarak kendine yer edinmiştir. Hizmet verdiği sektörlere geleceği yakalayan teknolojik çözümleri, inovatif fikirleri ve globali karşılayan vizyonu ile kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üstün bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Sürekli gelişim politikası ile hareket eden şirket, 16.500 m 2 ’lik kapalı alan üzerine kurulu entegre tesisinde çizicili yatar daire, kenar bantlama ve ebatlama makinelerinin kusursuz üretim ve tasarımını yapan lider marka konumundadır. Engin mühendislik bilgileri ve güçlü AR-GE yatırımları ile özellikle mobilya sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan Ayza Mızrak, özel üretim makineleri ile uluslararası standartlarda üretim gerçekleştirmektedir.

Şeffaflık ve güven ilkelerini öncelikli değer olarak benimseyen Ayza Mızrak, üstün ürün kalitesinin yanı sıra satış sonrası hizmet ağı ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yüksek üretim kapasitesiyle dünyanın dört bir yanına gelişmiş makinelerinin ihracatını yapan firma, bulunduğu her ülkede çözüm odaklı yapısıyla kaliteyi müşterileriyle buluşturmaktadır.

Yenilikçi Teknolojiler ile Lider Kalite

16.500 m²  kapalı tesisimizde;

-  Çizicili yatar daire makinesi
-  Kenar bantlama makinesi
-  Ebatlama makinesi

üreten lider marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin lider ahşap işleme makineleri üreticisi olarak tüm iş süreçlerimizde mükemmelliği hedefliyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.